Knap duplex appartement te koop met ruim zuidgericht terras
€295.000
Beschikbaar
Verbrandendijk 69, 2070 Zwijndrecht
Omschrijving van dit pand
Uitkijken naar de lente? Dat kan vanop het heerlijke terras aan dit zonnige duplex appartement te Zwijndrecht. Het appartement ligt heel rustig aan de achterzijde van het gebouw, geen pottenkijkers of straatlawaai dus!
De leefruimte is niet alleen ruim maar is ook voorzien van een mooie parket en een half-open keuken waar je gezellig kan bijpraten maar waar de afwas goed verstopt blijft ;-)
Een zuidgericht terras over de volledige breedte van het appartement, jawel.
Er werd ook een zonneluifel voorzien zodat je zowel bij goed als slecht weer toch kan genieten van dat ontbijtje op het terras, of wat denk je van een aperitiefje na een dagje zonnen?
Laten we even verder gaan naar het eerste verdiep want daar bevinden zich maar liefst 3 ruime slaapkamers en een mooie badkamer met bad en douche.
De eigenaars huren een garage en fietsenstaanplaats op 250m van het appartement, dit kan overgenomen worden.
Vaste kosten per maand zijn 85€ (incl. lift, syndicus, onderhoud, ...)
Graag een bezoekje inplannen? Mail ons via hallo@strafvastgoed.be of bel naar 03 283 64 64
Kenmerken
- 3 slaapkamers
- 2 WC's
- 1 badkamer
- Terras
- Lift
Oppervlaktes
- Bewoonbare oppervlakte 128 m²
Energie eigenschappen
- EPC 296 kWh/m²
- Dubbele beglazing
Interesse in dit pand?

Contacteer Philippe Arnouts
Neem contact op met Philippe Arnouts voor meer info of schrijf je in op de bezoekdag
Inschrijven bezoekdagMisschien zijn deze panden iets voor jou
Gerelateerde panden

Berchem
Op te frissen appartement met 2 terrassen & een prachtig uitzicht
€199.000

Verkocht
Antwerpen
Appartement in Pacificatiestraat 53, 2000 Antwerpen
Niet jouw goesting?
Wij zoeken voor jou